Windows 10 Pro Retail

39.90

(5 müşteri incelemesi)

Ömür Boyu Tam Lisans ve tüm güncellemeleri alır.

Bireysel lisanstır şirket kullanımı için uygun değildir.

32 ve 64 bit uyumludur.

Lisans anahtarınız(key) 1 dakika içerisinde sistem tarafından mail adresinize gönderilmektedir. Ayrıca “Hesabım-> Siparişlerim” sekmesinden satın aldığınız lisansları anında görüntüleyebilirsiniz.

Kategoriler:

Açıklama

Windows 10 Pro Lisans Satın Al

 • Lisanslar 1 bilgisayar içindir.
 • Aynı bilgisayar üzerinde formattan sonra kullanılabilir.
 • Dijital ürün olduğu için kutu yoktur.
 • Kişisel kullanım içindir.
 • Ticari değildir.
 • Orijinal Microsoft Ürünüdür.
 • Ürün anahtarı Windows 10 kurulumuyla kullanılabilir.

Windows 10 Pro 32&64 Bit Dijital İndirilebilir Lisans

Windows 10 pro lisans satın almadan önce bu işletim sistemi hakkında biraz bilgi vermek yararlı olacaktır. Windows 10 Pro, Microsoft tarafından geliştirilen ve Windows NT ailesine ait bir işletim sistemidir. Bu ailenin en son çıkan ürünüdür. Windows shell kullanıcı ara yüzü ile piyasaya sürülen bu işletim sistemi çeşitli programlama dilleri ile kullanıcılara hizmet sunmaktadır. Gelişen bilgisayar sistemlerine ayak uyduran Microsoft şirketi, son olarak çıkarmış olduğu Windows 10 işletim sisteminin Pro versiyonu ile bu gelişimi devam ettirmiştir. Yeni donanım bilgisayarlar içerisinde kurulan en yeni işletim sistemi olarak karşımıza çıkan Windows 10 Pro satın al artık bir gereklilik haline gelmiştir. Hem bireysel hem de kurumsal kullanım için uygun bir işletim sistemi olan Windows 10 Pro, bu alanda kullanıcılara kolaylık sağlamaktadır. 

Daha fazla güvenlik ve daha fazla performans için kullanılması gereken en yeni işletim sistemi olan Windows 10 Pro, bu alanlarda eski işletim sistemlerini geride bırakmıştır. Hal böyle olunca kullanıcılar için Windows 10 Pro fiyatı önem taşımaktadır. Karşılaştırılan birçok sitede 29 TL’den başlayan fiyatlar ile bu işletim sistemine ulaşmak mümkün görünmektedir. Bu fiyatlar ile başlayan Windows 10 Pro fiyatı 49 TL’ye kadar çıkmaktadır. Bu aralıkta değişen ücretlendirmelere sahip olan ve daha fazla uyum ile daha fazla kolaylık isteyen Windows kullanıcılarının bu makul fiyatlar ile Windows 10 Pro satın alması gayet mantıklı bir davranış olacaktır. Daha hızlı başlatma, çoklu görev yapabilme gibi özellikleri ile yüksek performans sağlayan Windows 10 Pro fiyatı makul değeri ile diğer işletim sistemlerinden bir adım önde görünmektedir.

Ucuz Windows 10 Pro Lisans Satın Al

Kullanıcıların fiyat araştırması yaptığı internet ortamında ucuz Windows 10 pro satın almak için çokça araştırma yaptığı yadsınamaz bir gerçektir. Gelişen teknolojiye ayak uydurmak isteyen kullanıcılar bu tür araştırmaları sıkça yapmakta ve en ucuz Windows 10 Pro’yu almak için çaba göstermektedir. Dijital ürünlerin satışının Türkiye’de yeni yeni yaygınlaşıyor oluşu bu arayışları desteklemektedir. Yerleşik olan Windows Defender ile daha güvenli bir bilgisayar kullanımı sağlayan Windows 10 pro, gelişmiş kimlik denetimi ile de kişisel bilgisayarlara yetkisiz erişimi engellemektedir. Daha az enerjiyle daha fazla verimliliğin sağlandığı Windows 10 Pro’da profesyonel sürüm kalitesi ile kullanıcılar hizmet almaktadır. Gelişmiş şifreleme, etki alanına katılım gibi işlemlerin de bulunduğu ucuz Windows 10 pro satın almak artık bir zorunluluk haline gelmiştir.

Satın alınan Windows 10 Pro’nun kullanımı için bir de Windows 10 pro lisans satın alınması gerekmektedir. Alınan bu lisans ile bilgisayarınızın Windows 10 pro kurulumu yapılacak ve kullanıma hazır hale gelecektir. Son zamanlarda ücret vermeksizin Windows 10 Pro’ya sahip olmak isteyen kullanıcılar ortaya çıkmaktadır. Bu kaçak işlemi gerçekleştiren kullanıcılar hakkında yasal işlem uygulanmaktadır. Türk Ceza Kanunu’nun belirlenmiş bazı maddeleri gereğince bu tür satın almaların yasal olmadığı belirtilmektedir. 32 ve 64 bit uyumlu olan bu işletim sistemine sahip olan kullanıcılara lisans anahtarları en kısa sürede teslim edilecektir. Karşılaşılan etkinleştirme problemleri Microsoft firması tarafından özenle çözüme ulaştırılacaktır. Windows 10 pro lisans satın alırken akla gelen bir soru da “Neden bu kadar ucuz?” sorusudur. Sadece dijital ortamlarda satışı yapıldığı ve kargo, telif, vergi gibi ücretleri olmadığı için bu ucuzlukta olduğu söylenmektedir. 

Windows 10 pro satın alırken yeteri kadar araştırma yapılmalı, mümkün olan en uygun fiyat tercih edilmelidir. Öne çıkan özellikleri ile diğer işletim sistemlerini genel ölçüde geride bırakan Windows 10 pro, tüm hızıyla size en rahat kullanımı sunmaktadır. Farklı sitelerde farklı fiyatların bulunması Windows 10 pro fiyatının etraflıca araştırılması gerçeğini gözler önüne sermektedir. Şimdiye kadar görmüş olduğumuz en iyi Windows işletim sistemi olan Windows 10 Pro, aynı anda birden fazla iş yapabilmektedir. Aynı anda birden fazla iş yapabilen bu işletim sistemine sahip olmak için araştırmalar yapılmalı, karşılaştırılan fiyatlarla ucuz Windows 10 pro satın alma işlemi gerçekleştirilmelidir. Gelişmiş başlangıç menüsü, çevrimiçi eylemler için ayarlanmış yepyeni tarayıcı ve yenilikçi bir çok özelliği ile diğer işletim sisteminden ayrılan Windows 10 Pro’yu kullanırken çok rahat edecek ve bu işletim sistemine sahip olmanın ayrıcalıklarını yaşayacaksınız.  

 

Windows 10 Pro Retail için 5 inceleme

 1. Burak

  1 dakika içinde ürün anahtarı e postama geldi. Yapamadığımda ne zaman yazsam hızlıca yardımcı oldular. Çok teşekkürler.

 2. Selcuk

  Ücreti öder ödemez kod geldi. Hemen girişini yaptım ve ürün etkinleştirildi dedi. İlginize çok teşekkür ederim.

 3. Kuzey

  Gerçekten çok memnun kaldım sagolun. Cok ilgililerdi.

 4. İsmail

  Hemen kurulum gerçekleştirildi sorunsuzdu teşekkürler

 5. Ahmet

  39.90a satın aldım anında ekrana kod geldi ve girişini yaptım ürün aktifleştirildi.

İnceleme yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir